12 C
Tirana
Sunday, March 7, 2021
Etiketimet Tea dhe andi

Tag: tea dhe andi

Skandal pas skandali, por a ja vlen të thuhet që “Për’puthen” është reality pa skenar?

Që prej nisjes sezonin e kaluar, Për'puthen është trumpetuar si një prej emisioneve reality në televizionet shqiptare duke marrë përsipër edhe "barrën" që të...

Most Read