14 C
Tirana
Sunday, March 7, 2021
Etiketimet Perputhen

Tag: perputhen

Skandal pas skandali, por a ja vlen të thuhet që “Për’puthen” është reality pa skenar?

Që prej nisjes sezonin e kaluar, Për'puthen është trumpetuar si një prej emisioneve reality në televizionet shqiptare duke marrë përsipër edhe "barrën" që të...

“Drama” e Për’puthen që pushtoi rrjetin mbrëmjen e së premtes!

Që prej mbrëmjes së djeshme, rrjeti po "zien" i gjithi nga meme dhe postime për ndarjen e cciftit më të famshëm të momentit, Tea...

Most Read