8 C
Tirana
Tuesday, March 9, 2021
Etiketimet Kenga magjike

Tag: kenga magjike

Kënga Magjike me ndryshime: Fituesi dhe finalistët do të paguhen!

Festivali "Kënga Magjike" këtë edicion do të vijë me disa ndryshime thelbësore. Përveç periudhës që do të mbahet, konkurrentët do të kenë edhe një motiv...

Most Read