8 C
Tirana
Tuesday, March 9, 2021
Etiketimet Ervin bushati

Tag: Ervin bushati

Bushati: PD Koalicion me parti fantazma që pretendojnë vetëm një vend të sigurtë në opozitë dhe jo një minister në qeveri

“Qytetarët do të dinë të dallojnë në 25 prill kush punon më shumë për ta dhe kush ka punuar në vazhdimësi”- ka qënë kjo...

Askush nuk mund të bënte më shumë/ Bushati: Të gjithë e dinë që Lulzim Basha fle gjumë më shumë se duhet

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka zhvilluar një intervistë në ‘Klan News’, ku ndër të tjerash ka folur në lidhje me zgjedhjet e...

Rindërtimi, konviktet e studentëve të Mjekësisë me kushte më të mira/ Veliaj dhe Bushati inspektojnë kantierin

Konviktet e studentëve të Universitetit të Mjekësisë do të jenë gati në vitin e ri akademik, me kushte më të mira dhe të njëjtën...

Taksa Basha, eksperiment post-komunist i dështuar në të gjithë botën. Ervin Bushati: Sukses vetëm në Rusi

Kryetari i PS Tiranë, Ervin Bushati deklaroi sot në Kuvend se “taksa Basha cënon mbi 99% të qytetarëve shqiptarë”. Duke bërë një analizë kritike profesionale,...

Most Read