3 C
Tirana
Thursday, February 25, 2021
Etiketimet Denoncim

Tag: denoncim

Luana Vjollca përndiqet sërish nga fansat: Denoncon në Prokurorinë e Tiranës!

Luana Vjollca është padyshim një nga emrat më të lakmuar të shoëbizzit dhe ekranit shqiptar, gjë që sigurisht vjen edhe me një kosto nga...

Most Read