Aktualitet

PolitikE

MENDIM

MENDIM

KULTURE

Nga martesa tek planet për fëmijë, Olsi dhe Egli i thonë të gjitha

Të gjithë jemi njohur tashmë me të dashurën simpatike të aktorit të humorit Olsi Bylyku. Dyshja janë thuajse të pandarë, dhe gjithnjë pranë njëri-tjetrit...

NA NDIQNI

1,968FansaPëlqeje
273NdjekësitNdiqe

LAJMET E FUNDIT

Ronela Hajati risolli “Alo alo” të Luan Zhegut dhe suksesi qe i garantuar…

Nëse ju ka marrë malli për këngët e Festivalit të kënduara nga artistë si Luan Zhegu, mes tyre “Alo alo”, i cili ka qenë...


Zemra e Tiranes

10 pyetje për një vajzë kandidate si Kledina!

Kledina Skendo është një prej emrave të rinj të listave zgjedhore të vitit 2021. E renditur e 34-a në listën e Partisë Socialiste në Tiranë,...

BOTA

SPORT

LIFESTYLE