4 C
Tirana
Sunday, February 28, 2021
Kryefaqja Uncategorized

Uncategorized

Tensioniet Rusi-BE. Ministri Gjerman: ” Nuk duhet të ndikojnë tek projekti i...

Rusia dëboi diplomatët Gjermanë dhe Europianë duke i akuzuar ata për pjesëmarrje në protesta të paligjshme kundër burgimit të Navalny. Ministri i Jashtëm Rus, akuzoi...

Rindërtimi, Ahmetaj: Më 15 shkurt aprovohet kredia prej 90 mln eurosh në Romë

Një tjetër kredi prej 90 milionë euro do të aprovohet në Romë më 15 shkurt për procesin e rindërtimit, deklaroi ministri Arben Ahmetaj në...

Deputetja poete, Elena Xhina promovon librin e saj “Pak Magji”

Deputetja Elena Duka Xhina ka promovuar së fundmi librin e saj të ri "Pak Magji" në një prej sallave konferenciale në kryeqytet duke bërë...

Nga formati e deri te emri i prezantueses: Zbulohen detajet e “Për’puthen 40”

Ditë më parë u zbulua se një tjetër format i ngjashëm me Për'puthen do të shfaqej në ekranin e Top Channel. Lajmi u bë i...

Djali i mbretëreshë Elizabeth i akuzuar për trafik minoreshës, SHBA e kërkon të dëshmojë

Djali i mbretëreshës së Britanisë së Madhe, princi Andrew duhet tashmë të përballet me akuza të rënda pedofilie, të cilat mund ta ccojnë deri...

A e dini se ku ndodhet ura më e lartë në botë?

  Për të gjithë të apasionuarit pas arkitekturës, mund të themi që ende nuk kanë parë veprën më të fundit dhe më të lartë e...

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES