10 C
Tirana
Thursday, February 25, 2021
Kryefaqja Lifestyle

Lifestyle

Jonida Shehu mposht Covid-19

2 javë më parë moderatorja, Jonida Shehu, zbuloi se ishte infektuar me Covid-19. Së bashku me partnerin e saj, ajo u izolua në shtëpi....

Mos vallë Rita Ora dhe Dafina Zeqiri po sjellin një bashkëpunim me njëra-tjetrën?

Po sikur t’ju themi se ka shumë mundësi që Dafina Zeqiri dhe Rita Ora të bashkojnë forcat për një këngë? Një fakt të tillë...

Rasti misterioz i qenve “blu” në Rusi ngre dyshimet!

Në fillim ishin disa qen me ngjyrën blu të çelët, pastaj u shfaqën ata me ngjyrën jeshile. Në Rusi po përpiqen të zgjidhin misterin...

Fero dhe Arbenita, në pritje të fëmijës së parë

Ditën e djeshme modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, bënë me dije në rrjetet sociale se i kanë dhënë fund beqarisë. Ata kanë hedhur...

Djemtë e Për’puthen refuzojnë Sarën!

Pas takimit romantik dhe shumë të afërt që pati me Atdheun, Sara është refuzuar ditën e sotme nga 3 djemë të Për’puthen. Sipas formulës së...

Atdheu dhe Sara puthen që në takimin e parë

Të dielën “Për’puthen” iu bashkua një konkurrente e re, e quajtur Sara Malaj. 22-vjeçarja jeton në Athinë dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithve me...

Dafina Zeqiri po sjell një bashkëpunim me reperin e njohur

Dafina Zeqiri ka bashkuar forcat me reperin e njohur Elinel për të sjellë një këngë shumë shpejt. Dyshja po punon për një duet që...

Fero dhe Arbenita i japin fund beqarisë!

Një prej çifteve më të komentuara të showbizit shqiptar, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Ata kanë hedhur një...

Dua Lipa kryeson listën e 100 personave më influent në botë!

Revista “Time” ka publikuar ditën e sotme listën me 100 personazhet më me influencë dhe e para që përmendet është Dua Lipa (sytë zemra)....

Rudina Magjistari infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e moderatores!

Duket se as moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk i ka shpëtuar dot virusit tinëzar. Ajo ka dyshime se është infektuar nga Covid-19 dhe...

Bebe Rexha-Encës në live: “Dua të bëj këngë me ty!”

Miqësia mes Encës dhe Bebe Rexhës nuk është diçka e re pasi prej kohësh në rrjetet sociale kemi parë se ato kanë marrëdhënie shumë...

Sindi dhe Juli pezullohen nga Për’puthen!

Një koment i Julit që nuk u prit aspak mirë nga Sindi dhe bëri që kjo e fundit të shpërthejë dhe të largohet nga...

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES