4 C
Tirana
Sunday, February 28, 2021
Kryefaqja Kulturë

Kulturë

Jonida Shehu mposht Covid-19

2 javë më parë moderatorja, Jonida Shehu, zbuloi se ishte infektuar me Covid-19. Së bashku me partnerin e saj, ajo u izolua në shtëpi....

Mos vallë Rita Ora dhe Dafina Zeqiri po sjellin një bashkëpunim me njëra-tjetrën?

Po sikur t’ju themi se ka shumë mundësi që Dafina Zeqiri dhe Rita Ora të bashkojnë forcat për një këngë? Një fakt të tillë...

Fero dhe Arbenita, në pritje të fëmijës së parë

Ditën e djeshme modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, bënë me dije në rrjetet sociale se i kanë dhënë fund beqarisë. Ata kanë hedhur...

Djemtë e Për’puthen refuzojnë Sarën!

Pas takimit romantik dhe shumë të afërt që pati me Atdheun, Sara është refuzuar ditën e sotme nga 3 djemë të Për’puthen. Sipas formulës së...

Atdheu dhe Sara puthen që në takimin e parë

Të dielën “Për’puthen” iu bashkua një konkurrente e re, e quajtur Sara Malaj. 22-vjeçarja jeton në Athinë dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithve me...

Dafina Zeqiri po sjell një bashkëpunim me reperin e njohur

Dafina Zeqiri ka bashkuar forcat me reperin e njohur Elinel për të sjellë një këngë shumë shpejt. Dyshja po punon për një duet që...

Fero dhe Arbenita i japin fund beqarisë!

Një prej çifteve më të komentuara të showbizit shqiptar, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Ata kanë hedhur një...

Dua Lipa kryeson listën e 100 personave më influent në botë!

Revista “Time” ka publikuar ditën e sotme listën me 100 personazhet më me influencë dhe e para që përmendet është Dua Lipa (sytë zemra)....

Ndryshon monumenti i NEWBORN në 13- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës!

Monumenti Newborn u zbulua 13 vjet më parë në Prishtinë dhe u bë simbol i shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Ashtu siç është kthyer...

Rudina Magjistari infektohet me Covid-19, ja si është gjendja e moderatores!

Duket se as moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk i ka shpëtuar dot virusit tinëzar. Ajo ka dyshime se është infektuar nga Covid-19 dhe...

Bebe Rexha-Encës në live: “Dua të bëj këngë me ty!”

Miqësia mes Encës dhe Bebe Rexhës nuk është diçka e re pasi prej kohësh në rrjetet sociale kemi parë se ato kanë marrëdhënie shumë...

Sindi dhe Juli pezullohen nga Për’puthen!

Një koment i Julit që nuk u prit aspak mirë nga Sindi dhe bëri që kjo e fundit të shpërthejë dhe të largohet nga...

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES