4 C
Tirana
Sunday, February 28, 2021

administrator

6 POSTIME0 KOMENTET
https://www.zemraetiranes.al

“Marubi” mes më të mirëve/ I vetmi muze i fotografisë në Ballkan

Në  mesin e 50 muzeve nga vende si Britania e Madhe, Franca, Holanda etj, Muzeu Kombëtar I Fotografisë “Marubi”, në Shkodër, është vlerësuar si...

“Nuk ka kohë për të vdekur”/ Por as për kinema, shtyhet sërish James Bond

Adhuruesit e agjentit më të famshëm të botës duhen të presin edhe ca për premierën e filmit të ri James Bond, e cila u...

Koncert në erën e Covid-it/ Këngëtarët dhe spektatorët në flluska plastike

Një grup roku nga Oklahoma, në SHBA, ka mbajtur një koncert me pjesëtarët e tij dhe publikun, të futur në flluska plastike individuale. Në këtë...

Man. City shpallet kampion dimri, Arsenali vijon ngjitjen në renditje

Manchester City mbyll gjysmën e parë të kampionatit anglez në krye, pasi mbrëmjen e sotme ia doli të triumfojë me rezultatin e thellë 0-5...

Një ditë nga prezantimi, Tuchel debuton te Chelsea, “Djajtë e Kuq” gati të marrin kreun

Këtë mesjavë zhvillon ndeshje gjithashtu edhe Premier League dhe nga sfidat e ditës së mërkurë spikat përballja Chelsea – Wolves, që do të zhvillohet...

Pioli: Humbja e dytë radhazi? I sigurt për të ardhmen

Milani pësoi humbjen e dytë radhazi, këtë herë në derbin e Madoninnas, përballë Interit, që e nxori jashtë Kupës së Italisë. Në përfundim të...

TOP AUTHORS

39 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
6 POSTIME0 KOMENTET
185 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET
68 POSTIME0 KOMENTET
0 POSTIME0 KOMENTET

Most Read