15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaEntertainmentLuana bëri një deklaratë për Marinën që mund të pendohet më vonë…

Luana bëri një deklaratë për Marinën që mund të pendohet më vonë…

Kur vjen puna tek pyetja se cila është vajza e preferuar e mamit, Marina dhe Luana kanë gjithmonë përplasje. Por duket se për ditelindjen e Marinës, Luana është treguar ca më tolerante dhe më në fund e ka pranuar publikisht të “vërtetën e hidhur”.

“Gëzuar ditëlindjen e preferuara e mamit”, ka shkruar Luana në tortën e ditëlindjes së motrës së saj. Ndërkohë kaq mjaftuar që Marina ta ndajë këtë moment shoqëruar me fjalët:

“E pranoi shyqyr”. Pas kësaj deklarate, Luanës i mbetet vetëm të mendohet mirë, para se ta thojë sërish se është ajo e preferuara e mamit, pasi Marina s’do mendohet dy herë t’ia kujtojë tortën me të shkrimin mbi të.

foto galeri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES