15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaAktualitetIsh-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital, ja arsyeja

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital, ja arsyeja

Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital. Për 84-vjeçarin kjo është hera e katërt brenda 2021 që sheh dyert e spitalit.

Berlusconi kaloi në shtator COVID-19, ndërsa tani ka shkuar në spital për të trajtuar pasojat e virusit.

Përveç Covid, Berlusconi ka dhe probleme me zemrën pasi në 2016 ka kryer një operacion në zemër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES