18 C
Tirana
Monday, May 10, 2021
KryefaqjaEntertainmentMEVLANI I MASHTROI TE GJITHE, ESHTE I MARTUAR NE GJERMANI

MEVLANI I MASHTROI TE GJITHE, ESHTE I MARTUAR NE GJERMANI

Per te gjithe konkurrentet e Perputhen jane diskutuar edhe lidhje jashte programit. Prej disa kane qene te verteta e disa te tjere i kane mohuar.

Qe ne fillim per Mevlanin eshte folur se eshte i martuar dhe ne fakt kjo eshte e vertete! Burime të afërta për AfterParty.al zbulojne se Mevlani në të vërtetë është i martuar në Gjermani me një shtetase gjermane për letra, pra jo me dashuri.

E pra nese eshte keshtu kete e di edhe Lediana keshtu qe nuk eshte ndonje problem per ta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES