15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaAktualitetNga Rinasi në Kukës, avioni i parë prek pistën në aeroportin ‘Zayed,...

Nga Rinasi në Kukës, avioni i parë prek pistën në aeroportin ‘Zayed, Flatrat e Veriut’, Rama ulet me emigrantët nga Londra

Aeroporti më i ri i Shqipërisë, ‘Zayed, Flatrat e Veriut’ në Kukës ka pritur avionin e parë.

Nga Londra kanë ardhur një grup emigrantësh që më pas u ulën në Rinas, ku iu bashkua dhe kryeministri Edi Rama për të udhëtuar drejt Kukësit.
https://www.youtube.com/embed/zf2EpoXfI94
Tashmë Rama bashkë me grupin e emigrantëve nga Londra kanë mbërritur në Kukës.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F518982496153250%2F&show_text=false&width=560

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES