15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaEntertainmentSipas Teas, xhelozia e Beartit solli ndarjen

Sipas Teas, xhelozia e Beartit solli ndarjen

Tea ka pranuar të flasë për herë të parë për ndarjen e bujshme nga Bearti në një rrëfim në aplikacionin e “Përputhen”. Ish-konkurrentja ka reaguar se arsyeja e ndarjes së çiftit të shumëkomentuar ishte xhelozia.
Sipas Teas, Bearti shfaqte pasiguri në marrëdhënien e tyre dhe qëndronin gjatë gjithë kohës bashkë, aq sa ajo kishte hequr dorë nga gjithçka për t’ju përkushtuar atij.

Tea e ka quajtur “toksike” marrëdhënien e tyre dhe ka deklaruar se xhelozia e Beartit shkonte deri aty sa e ndiqte nga pas.

Ata i dhanë fund në Stamboll ku zënkat kishin arritur kulmin dhe atmosfera e festës ishte kthyer në një atmosferë urrejtje. Në fund Tea pranon se me Beartin ka përfunduar gjithçka dhe nuk ka më rikthim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES