15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaEntertainmentTea flet për ndarjen nga Bearti, përballet me Andin dhe sulmohet nga...

Tea flet për ndarjen nga Bearti, përballet me Andin dhe sulmohet nga Shqipja

Pas ndarjes nga Bearti dhe një periudhe ku ka qenë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale, Tea është rikthyer sot në ekran e ftuar në “E diell”. Ish-konkurrentja e “Përputhen” foli për herë të parë pas ndarjes nga Bearti dhe u përball me dy Andin, me të cilin doli çift nga program dhe me Shqipen, e cila duket se kishte hatërmbetje me të.

“Unë një vajzë e thjeshtë me një background të thjeshtë që s’ka lidhje me televizionin mora kaq shumë famë, fillimisht ishte pozitive dhe më pas u kthye e gjitha negative. Çfarë përfitova? Unë kisha imazhin më të mirë të mundshëm, tregova të vërtetën dhe ra poshtë”-u shpreh Tea kur i thanë se doli e përfituar nga historia me Beartin.

Ndërkohë Andi e mbrojti Teanduke u shprehur se naiviteti e mban që t’i shprehë avash avash të vërtetat e saj.
“Mendoj se është naive për faktin se përpiqet gjithmonë të shikojë anën pozitive te gjërat, prandaj dhe shpesh duket ajo gënjeshtra e Teas. Ajo thjesht do të jetojë privatësinë e saj. Ndërsa është e vërtetë sepse i ka nxjerrë të gjitha të vërtetat me kalimin e kohës, e ka mbajtur naiviteti që t’i shprehë avash avash”- tha Andi.

Ndërsa Shqipja duket se ende mbante inat me Tean dhe i tha se nuk do i harrojë kurrë të këqijat që i ka bërë.
“Çfarë nuk më ke bërë dhe çfarë nuk më ke thënë, në mënyrën më të shëmtuar. Më ke gënjyer sy për sy dhe unë ty këto s’kam për t’i harruar”, i tha Shqipja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES