14.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaEntertainmentVajza e re në ‘Përputhen’: Hyn me performancë seksi dhe del ish-shoqe...

Vajza e re në ‘Përputhen’: Hyn me performancë seksi dhe del ish-shoqe e Jasminës

Ola quhet vajza e re që i’i shtua kastit të “Përputhen”. Ajo hyri në studio duke kërcyer pas një dere ku i dukej vetëmhija dhe lëvizjet.

Vajza simpatike ka zbuluar se është 22 vjeç dhe ka interes për Andin dhe Muratin.

Gjatë bisedës u zbulua se Ola qënka ish-shoqe e Jasminës, konkurente tjetër në program.

Arsyeja pse ato janë zënë, nuk u zbulua, por kunjat mes tyre lanë të kuptohet se ka problematika akoma mes tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES