12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaAktualitetTemperaturat e larta sjellin pranverën në vend!

Temperaturat e larta sjellin pranverën në vend!

Shqipëria përgjatë këtyre ditëve parashikohet të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike, ku do të mbajë mot më i ngrohtë me kthjellime dhe diell.

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i kthjellët e me diell gjatë paradites, ndërsa pasdite pjesërisht me re. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 6 deri në 16 °C.

Mot pothuajse i kthjellët do të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 9 deri në 17 °C

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES