12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentEni Vasili edhe pse çdo natë në ekran, e paska fshehur shtatzëninë

Eni Vasili edhe pse çdo natë në ekran, e paska fshehur shtatzëninë

Eni Vasili është në pritje të ëmbël, duke i dhënë dashurisë së saj disa vjeçare me inxhinierin nga Londra një tjetër frymë. Lajmi është bërë i ditur nga “Panorama Plus”.
Megjithëse e kemi çdo javë në ekran, askush nuk e ka vënë re barkun e saj të rrumbullakosur dhe nuk ju vëmë faj, fundja të gjitha daljet e saj në ekran na lejojnë ta shohim pak, e të mbuluar nga një tavolinë e madhe ku pret të ftuarit politikë.


Gazetarja 45-vjeçare, me pothuajse 25 vite në ekran, me emisonet politike është prej kohësh e lidhur me një inxhiner që e ka emrin Armand. Ai la Londrën për të jetuar këtu me Enin, pasi ajo nuk donte të hiqte dorë nga gazetaria e të linte Shqipërinë. Tanimë ata kanë vendosur të zgjerojnë familjen e tyre të vogël

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES