12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaAktualitetRama thirrje bizneseve në Durrës: Mbrojeni taksën progresive, se pastaj e shihni...

Rama thirrje bizneseve në Durrës: Mbrojeni taksën progresive, se pastaj e shihni atë të sheshtën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar takimet e tij në Durrës me qytetarë e biznese. Gjatë bashkëbisedimit me disa biznese në bulevard, ndërsa i ka pyetur ata në lidhje me taksën zero.

Madje Rama iu kujtoi dhe alternativën e PS-së që është taksa e progresive, dhe atë të PD-së, të sheshtën.

Rama: Me taksën zero më rregull?
Një grua në një biznes: Po shumë mirë, të kënaqur.
Rama: Mbrojeni atë, se pastaj e shihni atë të sheshtën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES