16.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentNjë tjetër prezantuese shqiptare në studiot e ‘Mediaset’. Cila është?

Një tjetër prezantuese shqiptare në studiot e ‘Mediaset’. Cila është?

Moderatorja sportive, Eva Murati, ka qenë e ftuar speciale në studion e një nga emisioneve më të ndjekur të futbollit në Itali. Ajo u shfaq në “Tiki Taka”, që transmetoohet në “Mediaset 1”. I ftuar në të njëjtën studio ka qenë edhe djali i Diego Armando Maradonës.

Eva ka folur për pasionin e saj për sportin dhe ka marrë komplimente nga moderatori i famshëm Piero Chiambretti, jo vetëm për paraqitjen e saj, por edhe për italishten.https://www.instagram.com/p/CMvYn0GA1Rp/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fwww.revistawho.com&rp=%2Fnje-tjeter-prezantuese-shqiptare-ne-studiot-e-mediaset-cila-eshte%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A2353.7650000071153%2C%22ls%22%3A1824.9100000830367%2C%22le%22%3A2227.5850001024082%7D

“Vajza e Champions-it në Shqipëri shkëlqen. Edhe italishtja e saj është mbresëlënëse”, tha Chiambretti. Ndërkohë gjatë emisionit Murati ngacmoi të ftuarit duke iu thënë: “Si ja bëni të flisni për futboll kur futen në studio vajza kaq të bukura…?!”.

Eva Murati pranoi dhe shprehu hapur simpatinë për kampionët në fuqi të Serisë A, Juventusin. Publiku italian mesa duket e pëlqen shumë moderatoren, pasi ‘Twitter’ është mbushur me foto të saj dhe komente pozitive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES