12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentEliona Pitarka bëhet nënë, vjen në jetë vajza e saj

Eliona Pitarka bëhet nënë, vjen në jetë vajza e saj

Eliona Pitarka ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë. Lajmin e ka dhënë vetë aktorja me anë të një postimi ku ka shkruar: Është këtu, më në fund. Në foto nuk shfaqet pothuajse fare imazhi i të sapolindurës, pasi nëna nuk është ende gati për ta ndarë me botën.

Në vazhdim pritet të zbulohet edhe emri që Eliona dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur për të bijën

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES