12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentDua Lipa sulmohet nga fansat në Meksiko City

Dua Lipa sulmohet nga fansat në Meksiko City

Dua Lipa ishte në Meksiko City së fundmi për xhirimet e një fushate të re marketingu dhe kur po dilte u pa nga turma e fansave që po prisnin jashtë ndërtesës. Dy prej tyre u sulën drejt saj dhe qe e vështirë për rojat e sigurisë t’i mbanin larg këngëtares. Dua nxitoi për t’u futur në makinë dhe dukej shumë e friksuar nga mënyra si fansat reaguan. Video u bë virale online në kohë rekord.

Dua nuk është lënduar gjatë ndodhisë, por çdo gjë mund të kishte ndodhur. Lajmi se ajo ndodhej në zonë u përhap shumë shpejt dhe këngëtarja as nuk e priste të rrethohej kështu nga fansat

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES