12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentNuk mjaftonin Ledjana dhe Antonela, Mevlanin tani e kërkon edhe Aristela

Nuk mjaftonin Ledjana dhe Antonela, Mevlanin tani e kërkon edhe Aristela

Mes Mevlanit, Ledjanës dhe Antonelës u formua një trekëndësh dashurie, që pas deklaratës së kësaj të fundit menduam se mbaroi me aq, por jo. Antonela me rikthimin e saj i bëri të gjithë lëmsh duke puthur Mevlanin e duke shkaktuar shumë komente.

Sikur të mos mjaftonin dy vajza që po luftojnë për Mevlanin, edhe Aristela ka kërkuar takim me të, një takim që ngjalli jo pak debate në puntatën e sotme.

E pyetur nëse Aristela ka frikë me hyrjen e saj në këtë raport ajo tha jo, por shqetësimi i vetëm i saj është Mevlani, ndërsa të tjerët thanë se ajo po hyn në territor të gabuar.

“Nëse do lufto Aristela!”-i tha Antonela.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES