16.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainment10 shfaqjet më guximtare të look-ut në ‘Grammy’ ndër vite

10 shfaqjet më guximtare të look-ut në ‘Grammy’ ndër vite

‘Grammy Awards’ ka bërë bashkë emrat më të njohur të ‘shoëbiz-it’ të huaj në tapetin e kuq ku shpesh kanë guxuar jo pak me veshjet dhe ‘look-un’ e tyre.

“Usmagazinë” ka bërë bashkë 10 pamjet më të guximshme deri më sot në tapetin e kuq përsa i përket grimit dhe modelit të flokëve.

Madona e insipiruar nga Geisha, Christina Aguilera me gërshtetat e vegjël, Alicia Keys e veshur si një vajzë indiane me ‘makeup-in’ plot shkëlqim, kanë qenë këto disa nga emrat e 10-shes më guximtare. Më poshtë ju sjellim të gjitha pamjet që do ju habisin aq sa dikur u surprizuan dhe ndjekësit e zjarrtë të këtyre personazheve:/revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES