15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaAktualitet“Rrugaç lagjeje”, Veliaj i përgjigjet Metës: "Është në fazë degjenerimi, i alkoolizuar"

“Rrugaç lagjeje”, Veliaj i përgjigjet Metës: “Është në fazë degjenerimi, i alkoolizuar”

Kryebashkiaku Erjon Veliaj e ka quajtur presidentin Ilir Meta, të alkoolizuar dhe person që ka kaluar në një fazë degjenerimi. Veliaj tha për ‘reporttv’ se Bashkia ofron një mundësi shumë të mirë rehabilitimi për të alkoolizuarit dhe burrat e dhunshëm, marrë shkas nga veprimet që presidenti bëri ditën e sotme ndaj efektivëve të policisë.

DEKLARATA:

“Meta po kalon një fazë degjenerimi total, psiqik total, mendor, teksa është i alkoolizur, ne si Bashki kemi një mundësi shumë të mirë rehabilitimi për të alkoolizuar dhe burrat e dhunshëm dhe do ishim shumë të lumtur që t’ia ofronin këtë shërbim”, tha Veliaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES