12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainment11 yjet e Hollivudit që nuk u plasi fare për operacione plastike...

11 yjet e Hollivudit që nuk u plasi fare për operacione plastike dhe qëndruan natyrale

Disa besojnë se ekrani dhe operacionet plastike nuk bëjnë dot pa njëra-tjetrën duke qenë se televizioni e kërkon gjithmonë të bukurën dhe perfeksionin. Të tjerë mendojnë se nuk ka fuqi më të madhe sesa të pranosh veten siç je dhe të qëndrosh natyrale. Më poshtë ju sjellim 11 personazhe të njohur që refuzuan operacionet plastike dhe qëndruan natyrale, mes tyre Julia Roberts, Brigitte Bardot, Pink, Jennifer Aniston etj.

Julia Roberts
Helen Mirren
Winona Ryder
Tina Fey
Diane Keaton
Brigitte Bardot
Rachel Hunter
Amanda Peet
Pink
Judi Dench
Jennifer Aniston

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES