12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaEntertainmentTayna flet për herë të parë për operacionet plastike

Tayna flet për herë të parë për operacionet plastike

Tayna është padyshim reperja shqiptare më në zë e momentit e cila arriti të depërtonte menjëherë në industrinë e muzikës.

Së fundmi, bukuroshja brune ka realizuar në rrjetin social Instagram një intervistë virtuale me ndjekësit e saj dhe duke qenë se intervistat e reperes numërohen me gishtat e dorës, kurioziteti i fansave është i madh.

E sigurisht përveç projekteve muzikore, Tayna ka marrë edhe disa pyetje me spec. Njëri prej ndjekësve e ka pyetur nëse ka kryer ndërhyrje kirurgjike në gjoks dhe Tayna sigurisht i është përgjigjur kësaj pyetje. Teksa ka postuar një foto ku thekson hiret trupore, ajo shkruan me nota humori

“Janë reale, e djathta është më e madhe se e majta”, është përgjigjur ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES