15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaAktualitetAskush nuk mund të bënte më shumë/ Bushati: Të gjithë e dinë...

Askush nuk mund të bënte më shumë/ Bushati: Të gjithë e dinë që Lulzim Basha fle gjumë më shumë se duhet

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka zhvilluar një intervistë në ‘Klan News’, ku ndër të tjerash ka folur në lidhje me zgjedhjet e 25 Prillit dhe ekonominë.

” Askush nuk mund të bënte më shumë se sa është bërë deri më sot dhe asnjë forcë tjetër politike, sot do të ishte në gjumë”- është shprehur Bushati.

I pyetur nga gazetarja nëse i referohet Partisë Demokratike, Bushati ka thënë se të gjithë e dinë që Lulzim Basha fle gjumë më shumë seç duhet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES