23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaEntertainmentKulturëVenera dhe Lindi festojnë 8vjetorin me dedikimin më romantik të momentit!

Venera dhe Lindi festojnë 8vjetorin me dedikimin më romantik të momentit!


Venera Lumani dhe Lind Islami janë një prej çifteve më të njohur për publikun, të cilët përgjatë viteve kanë realizuar disa këngë bashkë që tashmë janë kthyer në dedikimet e dashurisë të të gjithë shqiptarëve.

Po ashtu ata bëjnë dedikime për njëri-tjetrin shpesh herë në rrjetet sociale, duke e ndarë atë që ndjejnë me të gjithë ndjekësit, çka i bën një dyshe vërtetë të preferuar. Kështu ka ndodhur edhe sot, ku Venera ka zgjedhur që në 8-vjetorin e dashurisë së tyre, t’i dedikojë gjysmës së saj, fjalët që i ka shkruar për këngën e tyre të fundit.

Bashkangjitur me pamjet nga videoklipi i këngës “Me Ty”, këngëtarja shkruan:

“Edhe kohen pas me e kthy

Jo asgje s’kisha ndryshu

M’thuj ca mundet neve me na thy?!

ME E MIRA JONE HALA S’KA ARDH 

1f9ff.svg

GEZUAR 8 VJETORIN,O DASHURIA E JETES SIME!”

Këtë projekt ata e kanë publikuar edhe si një dhuratë për të gjithë ata që festojnë “Shën Valentinin”, teksa duket se është shëndrruar menjëherë, si gjithë këngët e tyre, në temën e dashurisë së shumë njerëzve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES