23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaEntertainmentKulturëRita Ora rikthehet në Kosovë: Një mini-film dhe e veshur nga Valdrin...

Rita Ora rikthehet në Kosovë: Një mini-film dhe e veshur nga Valdrin Sahiti!

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora po rikthehet në muzikë pas një periudhe të gjatë mungese.

Bëhet fjalë, jo vetëm për një këngë, por për një EP të plotë të bashkëpunim me David Guetta, Gunna dhe Anbek Music, të titulluar “Bang”.

Mirëpo, për këtë rikthim Rita ka vendosur të “vizitojë” Kosovën.

Këngëtarja ka postuar teaserin e projektit dhe bëhet fjalë edhe për një mini-film të xhiruar në Kosovë dhe e veshjet e Ritës janë të siguruara nga stilisti i njohur, Valdrin Sahiti.

“Një film i shkurtër i bërë nga unë”, ka shkruar ajo në një video dhe mesa duket nuk janë vetëm veshjet por ka shumë Kosovë në këtë  “EP”.

https://www.instagram.com/p/CLClHr8H7ke/?utm_source=ig_web_copy_link

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES