23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaEntertainmentKulturëJonida Shehu rezulton pozitive me Covid-19!

Jonida Shehu rezulton pozitive me Covid-19!

Moderatorja e njohur, Jonida Shehu ka rezultuar pozitive me Covid-19 dhe këtë e ka treguar me anë të një statusi në rrjetet sociale.

Shehu ka treguar se e gjitha nisi me dhembje shpatullash dhe kurrizi e më pas ka përfunduar me dhimbje koke dhe temperaturë të lartë.

Siç shkruan edhe në status, Jonida është karantinuar dhe përgjatë kësaj kohe nuk do të jetë e pranishme në ekran.

Ne i urojmë shërim sa më të shpejtë Jondiës dhe rikthim në ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES