12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaAktualitetSuper Bowl: The Weeknd dhuroi spektakël dhe film për 15 minuta!

Super Bowl: The Weeknd dhuroi spektakël dhe film për 15 minuta!

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ngjarja më e rëndësishme sportive dhe televizive në SHBA: Super Bowl.

Siç është zakon, gjatë pushimit mes pjesëve për plot 15 minuta këngëtari i njohur, The Weeknd  ka dhuruar një spektakël të vërtetë.

Këngëtari ka performuar këngë si “The Hills”, “I Can’t Feel My Face”, “Blinding Lights” etj, dhe vëmendjen e kanë tërhequr balerinët, të cilët ishin të fashuar gjatë gjithë kohës në zonën e kokës.

Organizatorët e eventit kishin menduar edhe për pamjet që do të transmetoheshin gjatë koncertit dhe e mbushën stadiumin me 30,000 postera kartoni dhe 25 mijë tifozë e 7,500 punonjës të vaksinuar.

Më poshtë mund të shijoni performancën e plotë të “The Weeknd”:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES