15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaUncategorizedKëto janë 5 dhuratat që nuk duhet t'i bëni të dashurës suaj...

Këto janë 5 dhuratat që nuk duhet t’i bëni të dashurës suaj për Shën Valentin

Tashmë vetëm një javë na ndan nga Dita e Shën Valentinit dhe e marrim me mend kalvarin e gjatë të mendimeve për dhurata.

Ndonëse ky artikull nuk do t’ju ndihmojë për të gjetur dhuratën e duhur, të paktën do t’ju shmangë nja gabim që mund t’ju kushtojë gjatë në 14 shkurt.

Më poshtë mund të gjeni 5 dhurata që nuk duhet t’i bëni partneres suaj në Shën Valentin.

  1. Trajtime kundër rrudhave dhe celulitit
    Mos vallë doni t’i vini në dukje që ka rrudha dhe celulit e ju nuk ju pëlqen diccka e tillë? Më mirë jo.

2. Pizhama

Kaq të rehatshme dhe të këndshme, por ato janë ekuivalente me çorapet e dhuruara nga mamaja për Krishtlindje.

3. Fillimi i palestrës

Ftesa për të hequr ca kilogram, nuk duket se është mënyra më e mirë për t’i deklaruar dashurinë partnerit.

4. Veshje të koordinuara në çift

Kjo është kur romantizmi çohet në ekstrem: por gati 2 në 10 persona të intervistuar, kanë pohuar se nuk është e nevojshme të vishen triko apo bluza identike për të treguar dashurinë.

5. Objekte për shtëpinë
Rikujtesë: Vëmendjen për Shën Valentin e do e dashura juaj, jo shtëpia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES