23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaKryesorePublikohet audiomesazhi, produksioni i Për’puthen ishte në dijeni të lidhjes Tea-Beart

Publikohet audiomesazhi, produksioni i Për’puthen ishte në dijeni të lidhjes Tea-Beart

Prej ditësh tashmë, rrjeti po zien nga publikimi i lidhjes së dy konkurrentëve të Për’puthen, Tea dhe Beart.

Akuzat nisën nga të dyja palët, si nga çifti, si nga produksioni për dijeninë e këtij të fundit për ngjarjen, mirëpo deri më tani askush nuk i vërtetoi akuzat.

Sot, një prej ish-konkurrentëve, Erjon Geca ka publikuar bisedat me autoren e këtij emisioni, Olsa Muhameti, e cila vihet në dijeni të ngjarjes.

“Nga na doli ky Bearti. E para më bëhet shumë qejfi për këtë që ti më more mua për këtë gjë. Unë mendoj që ti të vish nesër në mëngjes dhe ne të dy të bëjmë një takim se sot është vonë”, – shprehet autorja në audiomesazh.

Sakaq, ish-konkurrenti ka treguar se ky audiomesazh është bërë nga një konkurrent brenda emisionit, por do të presi konfirmimin e tij për të përmendur emra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES