23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaKryesorePas humbjes së babait, Çiljetës sapo iu dhurua një yll në galaksi!

Pas humbjes së babait, Çiljetës sapo iu dhurua një yll në galaksi!

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Çiljeta humbi të atin pas një lufte intensive me Covid-19.

Kjo ngjarje e rëndë ndodhi pak kohë para ditëlindjes, e duke mos pasur mundësi të festonte siç duhet sot partneri i saj ka vendosur ta surprizojë.

Këngëtarja ka marrë zyrtarisht një yll në galaksi e këtë e ka treguar me një certifikatë të postuar në rrjetet sociale.

Kur të blen dashuria një yll në qiell dhe e quan Çiljeta. Faleminderit që ma mbush zemrën me kaq dashuri, dhurata më e bukur”, shkruan këngëtarja në postim ndërkohë që dallohet në fund të letrës fjalia: “Me dashuri Albani!”.

Kujtojmë se Çiljeta dhe portieri i Partizanti Alban Hoxha bashkëjetojnë prej vitesh dhe tashmë kanë krijuar një familje sëbashku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES