23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaKryesoreOri Nebiaj mposht Covid-19 dhe Isli Islami mban premtimin e dhënë publikisht!

Ori Nebiaj mposht Covid-19 dhe Isli Islami mban premtimin e dhënë publikisht!

Pak ditë më parë, moderatorja e Wake Up, Ori Nebiaj rezultoi pozitive me Covid-19 duke u shkëputur kështu edhe nga emisioni i mëngjesit.

Bashkëmoderatori i saj, Isli Islami tha në atë transmetim se ditën që Ori do të kthehej në studio do t’i sillte byrek.

Mirëpo, Ori arriti ta mposhtë virusin për fat të mirë dhe Isli e mbajti premtimin.

“Ka një problem me familjet tona, kjo gara kush e bën më të mirë është në nivele shumë të larta”, – u shpreh Isli teksa tregoi tepsinë e byrekut, ndërkohë që Nebiaj tha: “S’kam asnjë dyshim që mami Sadija e ka qarë. Faleminderit shumë se e di unë që ti e ke ndihmuar!”

Sipas Orit, Covid-19 kishte kaluar pa shënja të rënda, ku përmendi vetëm humbjen e nuhatjes, por jo të shijes.  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES