23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaEntertainmentKulturëNë ditëlindjen e saj, Elvana Gjata na dhuroi të gjithëve dhuratën më...

Në ditëlindjen e saj, Elvana Gjata na dhuroi të gjithëve dhuratën më të bukur!

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata feston sot ditën e saj të lindjes dhe në këtë festë, dhuratën më të bukur e morëm ne.

Mesditën e sotme, Elvana ka publikuar këngën e saj më të re pas një periudhe prej më shumë se 12 muajsh mungesë.

“Thirr” është një baladë e ndjerë, me tematikë ndarjeje që do të kthehet në “shoqëruesen” tonë të ditëve të trishta, por jo vetëm.

Në fund të videos shkruhet: “03.2021” duke na lënë të nënkuptojmë se muajin e ardhshëm Elvana do të na sjellë një surprizë… për të cilën na duhet veç të presim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES