23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaKryesoreReperi i njohur vret kushëririn e tij me armë zjarri

Reperi i njohur vret kushëririn e tij me armë zjarri

Reperi amerikan, i njohur për këngën “Watch Me (Whip/Nae Nae)”, Silento është akuzuar së fundmi për vrasjen e kushëririt të tij.

Sipas të dhënave, 23 vjeccari u arrestua dje nga policia e Georgias me akuzën e vrasjes së Frederick Rooks, i cili u gjend i vrarë me plagë të shumta.

Reperi u identifikua si i dyshuari kryesor për ngjarjen dhe u arrestua, ndërkohë që Policia po heton për motivimin e mundshëm të ngjarjes.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Silento përfshihet në probleme me ligjin, pasi në tetor u arrestua edhe për tejkalim shpejtësie, ndërsa në shtator për sulm fizik ndaj dy personave të rinj në LA.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES