12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaKryesoreLuana Vjollca përndiqet sërish nga fansat: Denoncon në Prokurorinë e Tiranës!

Luana Vjollca përndiqet sërish nga fansat: Denoncon në Prokurorinë e Tiranës!

Luana Vjollca është padyshim një nga emrat më të lakmuar të shoëbizzit dhe ekranit shqiptar, gjë që sigurisht vjen edhe me një kosto nga pas.

Për të disatën herë, Luana është detyruar t’i drejtohet dyerve të Prokurorisë së Tiranës për të denoncuar një fans të sajin.

Sipas News24, fansi i është kthyer Luanës në burim stresi dhe shqetësimesh aq sa e ka detyruar të lëvizë me roje sigurimi gjatë gjithë kohës.

Kujtojmë se në vitin 2017, moderatorja e njohur u gjend në mes të një konflikti me një fans të sajin të quajtur Besmir Lila, 31 vjeç, i cili posedonte edhe një armë zjarri në momentin e përplasjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES