23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaEntertainmentKulturëKoncert në erën e Covid-it/ Këngëtarët dhe spektatorët në flluska plastike

Koncert në erën e Covid-it/ Këngëtarët dhe spektatorët në flluska plastike

Një grup roku nga Oklahoma, në SHBA, ka mbajtur një koncert me pjesëtarët e tij dhe publikun, të futur në flluska plastike individuale.

Në këtë mënyrë të gjithë ishin të sigurt nga koronavirusi. Spektatorët janë në fakt të distancuar në sallë dhe të futur në 100 flluska, secila me një altoporlant me frekuencë të lartë, me shishe uji, freskuese dhe peshqirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES