12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaKryeministri Rama uron kryeinfermieren që iu shërben pacientëve me COVID-19: Një prej...
Array

Kryeministri Rama uron kryeinfermieren që iu shërben pacientëve me COVID-19: Një prej heronjve të mjekësisë

Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen publikisht një prej infermiereve që iu shërben të sëmurëve me COVID-19. Rama shkruan në  se Ana, kryeinfermiere e Infektivit përballet me kurajë dhe guxim të pashoq me armikun e padukshëm e të pabesë, duke e cilësuar si një prej heronjve të mjekësisë.

Postimi i kryeministrit:

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES