23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaMasat lehtësuese, Rama publikon planin e rihapjes
Array

Masat lehtësuese, Rama publikon planin e rihapjes

Kryeministri Edi Rama ka publikuar planin e rihapjes duke nisur nga kjo e hënë, për tre javë me radhë për secilën kategori që përfiton nga lehtësimet e masave të vendosura për pandeminë e koronavirusit.

Por kreu i qeverisë ka dhe një mesazh. Ky plan do të ndryshojë thotë ai nëse dinamika ndryshon për keq.

🟢🟡🔴 TRE TË HËNAT E ARDHSHME DHE LEHTĒSIMET E ÇDO JAVE PAS TYRE😊

*Ky plan do të ndryshojë, nëse dinamika e epidemisë ndryshon negativisht”, shkruan Rama.

BW

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES