12.5 C
Tirana
Friday, September 24, 2021
KryefaqjaRama-mjekëve: Një mijë herë faleminderit!
Array

Rama-mjekëve: Një mijë herë faleminderit!

Kryeministri Edi Rama me anë të një  mesazhI në rrjetet sociale ka falenderuar bluzat e bardha, ata që janë në vijën e parë të përballjes me koronavirusin.

Rama publikon këngën e mjekut të kënduar nga disa vajza, teksa shpreh “njëmijë herë faleminderit”.

Postimi i kryeministrit:

“MIRËMËNGJES dhe njëmijë herë faleminderit atyre që po e zmbrapsin armikun në vijën e zjarrit🙏”, shkruan Rama.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES