15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
KryefaqjaSituata nga CoVid-19/Rama, mesazh sensibilizues për qytetarët
Array

Situata nga CoVid-19/Rama, mesazh sensibilizues për qytetarët

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’u drejtohet qytetarëve shqiptarë me një mesazh sensibilizues përmes një thënie të shenjtë, në këto kohë kur vendi po përballet me pandeminë e Covid-19.

Mesazhi i kryeministrit vjen si një mënyrë për t’i bërë ata të reflektojnë dhe të zbatojnë rregullat e vendosura.

Përmes një postimi në Facebook, Rama sjell shembullin e thirrjeve që bëheshin për kolerën.

 

Mesazhi i kryeministrit:

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDITZEMRA E TIRANES