23.5 C
Tirana
Wednesday, September 22, 2021
KryefaqjaRindërtimi/Veliaj: Familja Sala, me shtëpi të re
Array

Rindërtimi/Veliaj: Familja Sala, me shtëpi të re

Kryebashkiaku Erion Veliaj vizitoi një ndër familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për strehimin e të cilës u zotua këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

‘6 anëtarët e familjes Sala, u futën në shtëpinë e tyre të re’, deklaroi Veliaj.

Më tej ai falenderoi Rita Orën, sepse me kontributin e saj gëzoi zemrën e kësaj familje, të cilës iu dëmtua shtëpia nga tërmeti.

‘Së bashku bëjmë gjithmonë më shumë dhe më mirë’, shprehu së fundmi kryebashkiaku.

 

 

’Zemra e Tiranës’

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

LAJMET E FUNDIT



ZEMRA E TIRANES