Video/ Opozita jashtë Parlamentit, çfarë do të bëjë mazhoranca?

Editor
Read Time21Seconds

I ftuar në televizionin A2 CNN, deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, duke folur për zhvillimiet e fundit politike tha se qeveritë ndryshohen me votë dhe jo me dhunë.
Sipas tij opozita është dorëzuar politikisht dhe për këtë arsye po luan teatër duke dëmtuar interesat e Shqipërisë.

Për më tepër ndiqni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Djegia e mandateve/ Bushati: Lulzim Basha po i dorëzohet rrugës së dhunës

I ftuar në televizionin A2 CNN, deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, duke folur për zhvillimiet e fundit politike tha se qeveritë ndryshohen me votë dhe jo me dhunë. Sipas tij opozita është dorëzuar politikisht dhe për këtë arsye po luan teatër duke dëmtuar interesat e Shqipërisë. Për më tepër […]