VIDEO/ Migjeni niset në udhëtimin e parë drejt Italisë

Editor
Read Time18Seconds

Avioni  i ‘AIR ALBANIA’, Migjeni, ka nisur fluturimet drejt Italisë.

Ai do të fluturojë drejt destinacioneve Romë, Milano dhe Bolonja.

Avioni eshte i tipi Boeing 737 800, prodhim i vitit 2016 dhe sot eshte ngritur nga Rinasi per here te pare, zyrtarisht.

Me poshte po ju sjellim videon kur ‘Migjeni’ merr shpejtesi per tu ngritur ne fluturim, ne pisten e aeroportit ‘Nene Tereza’.

 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Anulimi i zgjedhjeve/ Presidenca: E kemi opinionin e “Venecias”, por do ta bëjmë publike më vonë

Avioni  i ‘AIR ALBANIA’, Migjeni, ka nisur fluturimet drejt Italisë. Ai do të fluturojë drejt destinacioneve Romë, Milano dhe Bolonja. Avioni eshte i tipi Boeing 737 800, prodhim i vitit 2016 dhe sot eshte ngritur nga Rinasi per here te pare, zyrtarisht. Me poshte po ju sjellim videon kur ‘Migjeni’ […]