Rindërtimi/Veliaj: Familja Sala, me shtëpi të re

Bleona Hoxha
Read Time29Seconds

Kryebashkiaku Erion Veliaj vizitoi një ndër familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për strehimin e të cilës u zotua këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

‘6 anëtarët e familjes Sala, u futën në shtëpinë e tyre të re’, deklaroi Veliaj.

Më tej ai falenderoi Rita Orën, sepse me kontributin e saj gëzoi zemrën e kësaj familje, të cilës iu dëmtua shtëpia nga tërmeti.

‘Së bashku bëjmë gjithmonë më shumë dhe më mirë’, shprehu së fundmi kryebashkiaku.

 

 

’Zemra e Tiranës’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Negociatat me BE/Bushati: Po punojmë për të kapur stacionin e rradhës

Kryebashkiaku Erion Veliaj vizitoi një ndër familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për strehimin e të cilës u zotua këngëtarja shqiptare, Rita Ora. ‘6 anëtarët e familjes Sala, u futën në shtëpinë e tyre të re’, deklaroi Veliaj. Më tej ai falenderoi Rita Orën, sepse me kontributin […]