Rama-mjekëve: Një mijë herë faleminderit!

Bleona Hoxha
Read Time21Seconds

Kryeministri Edi Rama me anë të një  mesazhI në rrjetet sociale ka falenderuar bluzat e bardha, ata që janë në vijën e parë të përballjes me koronavirusin.

Rama publikon këngën e mjekut të kënduar nga disa vajza, teksa shpreh “njëmijë herë faleminderit”.

Postimi i kryeministrit:

“MIRËMËNGJES dhe njëmijë herë faleminderit atyre që po e zmbrapsin armikun në vijën e zjarrit🙏”, shkruan Rama.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Bushati: Ndërgjegjësimi social, ‘çelësi’ për hapjen e ekonomisë

Kryeministri Edi Rama me anë të një  mesazhI në rrjetet sociale ka falenderuar bluzat e bardha, ata që janë në vijën e parë të përballjes me koronavirusin. Rama publikon këngën e mjekut të kënduar nga disa vajza, teksa shpreh “njëmijë herë faleminderit”. Postimi i kryeministrit: “MIRËMËNGJES dhe njëmijë herë faleminderit […]